Plánujete trochu pozměnit interiér a chtěli byste vyzkoušet kouzlo tapet? Můžeme je jenom doporučit. Dnes už se obvykle netapetují celé místnosti, tapet se využívá jen na části stěn. Jsou doplňkem, krásným oživením interiéru. Velmi trendy je například princip, kdy se zdi vymalují jednolitým odstínem a s tímto odstínem se sladí i vzor tapety. Ačkoliv na tapetování Brno nabídne hromadu specialistů, existují minimálně dva dobré důvody, proč se vydat k nám. Tím prvním je kvalita, na níž si speciálně zakládáme. Tím druhým možnost se s námi poradit. Velmi rádi s vámi probereme vaše představy i požadavky a společně vymyslíme ideální řešení.

Před tapetováním je potřeba pořádná příprava

Až vybereme barvy i tapety, domluvíme si termín, kdy se k vám vydáme. Prvním krokem je příprava na tapetování. Omítky, na které se bude tapeta lepit, musí být čisté, suché a rovné, takže případné díry zahladíme plnicí stěrkou, sádrou nebo sádrovým tmelem a přesmirkujeme. Naneseme podkladový nátěr, na stěny si předkreslíme, kam budeme tapety lepit. Následně se tapety nastříhají, nanese se lepidlo a přichází závěrečná fáze – samotné nalepení tapety na zeď.

Na první pohled je to jednoduché, na druhý už nikoliv

V principu není na lepení tapet nic složitého, praxe už je horší. Pokud s ním nemáte zkušenosti, raději si zaplaťte práci odborníků. Na tapetování Brno nabízí dost kvalifikovaných lidí a mezi nimi i nás. Na tapety se přece jenom budete dívat dlouhé roky, takže stojí za to si za ně připlatit. Kromě toho laik si těžko poradí s některými hůře dostupnými místy. Hůře se tapety lepí kolem vypínačů či zásuvek, za radiátory nebo na rozích. My si s tím vším poradíme, s lepením tapet máme bohaté zkušenosti. Pokud tedy hledáte někoho na tapetování Brno, už nehledejte, protože právě jste našli.