O nás a naší vášni pro barvy, které vydrží

Jsme malíři, kteří milují pohled na dobře odvedenou práci, ale také na úsměv zákazníka při jeho prvním pohledu na novou výmalbu. V tuto chvíli se vždy ujistíme, že svoji práci děláme dobře. Barvy totiž nejsou jen praktickým doplňkem našich interiérů, ale také něčím, čímž lze vykouzlit nejrůznější atmosféru, pocity, ale i optické iluze – a to vše v prostorech, které jsou ohraničeny čtyřmi stěnami. Jsme Malíři Brno.

Naše firma Malíři Brno sídlí v druhém největším městě České republiky – v samém srdci Moravy – v Brně. Nabízíme jak malířské, tak i natěračské práce, a to nejen v Brně, ale i v jeho okolí. Všechny práce provádí kvalifikovaný personál, který má s tímto typem prací bohaté zkušenosti. Když zkombinujeme dobře odvedenou práci s použitím kvalitních materiálů, příjemných cen a moderních technologií, získáme zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. Protože i my cílíme na vaši spokojenost. Rádi vám vymalujeme dům, byt i kancelář. Nechybí však ani služba nového nátěru na dveřích či nátěr fasády. A jako třešnička na dortu? Průmyslové nátěry!

Co vás nejčastěji zajímá?

Máte v plánu malování, ale najde se ještě několik věcí, ve kterých tápete? V tom případě nakoukněte na naši stránku s nejčastěji kladenými dotazy, třeba tam najdete odpověď i na váš dotaz. A pokud ne, ozvěte se přímo nám!

Maliří Brno
Ikona malovaní Brno

Kvalitně odvedená práce

Zaměstnáváme pouze profesionály, kteří vědí, co dělají.
Ikona malovaní Brno

Příjemné ceny

S námi zjistíte, že i profesionální výmalba může být za příjemnou cenu.
Ikona malovaní Brno

Namícháme barvu na míru

Máte specifické přání, co se odstínu barvy týče? Rádi vám jej namícháme.
Ikona malovaní Brno

Nový kabát pro váš dům

Oblečte svůj dům do nového kabátu. Využijte naše natěračské práce.
Ikona malovaní Brno

Přípravné a dokončovací práce

Na výmalbu vše připravíme, následně i vše uklidíme.
Ikona malovaní Brno

Brno a okolí

Pracujeme nejen v Brně, ale i v jeho okolí.