Vymalujeme vaše byty, kanceláře, ordinace nebo hotelové pokoje. Je jedno, zda jste fyzická osoba nebo podnikatel. Jsme schopni aplikovat také průmyslové nátěry a zabýváme se i natíráním fasád budov.
Malba vydrží většinou čtyři roky. V kuchyni či v chodbě je však vhodné malovat jednou za dva nebo tři roky. Veřejné prostory (školky, školy) se musí vzhledem k hygieně malovat jednou za dva roky, veřejné jídelny dokonce každý rok.
Pokud máte dny, kdy má provozovna či ordinace zavřeno, stačí se domluvit na termín, kdy nepracujete. Vymalujeme a uklidíme vše do dalšího dne, kdy budete mít otevřeno. Otevírací doby se tak malování komerčních prostor vůbec nemusí dotknout.
Spousta lidí se domnívá, že zima není vhodná na malování. To však není pravda. Místnosti jsou díky topení teplé a barvy lépe schnou. Naopak v létě, kdy se netopí mohou zejména při sychravém počasí barvy schnout mnohem pomaleji.
Určitě nevadí. Vzhledem k tomu, že mícháme barvu na míru neexistuje odstín, se kterým bychom si nedokázali poradit. Rádi vám namícháme právě takovou barvu, kterou si přejete. Vždycky se domluvíme.
Nemusíte. Záleží to jen na vás. Mnozí zákazníci si nechávají malovat právě v době, kdy v bytě nebo provozovně nejsou. Jsme schopni prostory vymalovat a uklidit do vašeho návratu. Pokud naopak chcete být přítomni, bránit vám nebudeme.
Nedá se obecně říci, kolik vrstev barvy bude potřeba. Většinou jsou to dvě vrstvy, méně určitě ne. Pokud je však původní odstín malby tmavší, může to být dokonce více vrstev nové barvy.
Záleží na tom, jak se dohodneme. Obvykle to však není nutné. Samozřejmě jsme schopni zakrýt nábytek a odsunout ho zcela sami. Pokud to však z nějakého důvodu chcete udělat vy, nebudeme vám bránit.
Ideální je s mytím oken nějakou dobu počkat. Vhodné je vydržet alespoň pár dnů, ideálně týden. Teprve potom opravdu barva zaschne a nedojde k žádné nehodě.
Kalkulace provádíme zdarma. Můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, ale také e-mailem nebo telefonicky. Veškeré kontakty najdete v sekci Kontakt, kde je mimo jiné i korespondenční adresa.
Každá naše zakázka má určitá specifika, nedokážeme tedy zobecnit cenu tak, aby byla přesná. Právě z toho důvodu nabízíme bezplatné kalkulace a nezávazné konzultace, kde se pobavíme o konkrétní práci a nastíníme vám cenu na míru. Stačí se ozvat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Pravděpodobně jste uvedli chybně e-mail nebo telefon, případně jste kontakt zapomněli zcela uvést. Je možné, že nám váš dotaz vůbec nedorazil. Zkuste nás tedy kontaktovat znovu, ideálně pomocí telefonu a na všem se domluvíme.