Protiplísňové nátěry se používají na povrchy, které jsou vystavené vyšší vlhkosti, jako jsou například koupelny nebo sklepy. Využijí se i v exteriérech na fasádách budov, terasách nebo dřevěných prvcích, jednoduše všude tam, kde je prostředí náchylné ke tvorbě plísní. A jsou to právě plísňové spory, které mohou být spouštěčem alergií nebo dalších zdravotních problémů.

Efektivní postup v podobném boji je vytvoření prostředí, kde plísně nebudou vznikat a dále se množit. Komplexní ochrana proti plísním zahrnuje i vhodné větrání, kontrolu vlhkosti a další klíčovou prevenci. Nedílnou součástí všech opatření jsou také vhodné protiplísňové nátěry. Jejich hmota obsahuje také biocidní látky, které si poradí s plísněmi, mechy nebo řasami, ale současně nebudou poškozovat lidské zdraví. Nátěry, s nimiž pracujeme, jsou plně v souladu s důležitými technickými parametry. Nejde jen o estetický problém a poškození malby, ale také o zdravotní stav celé rodiny. Plísně je třeba zastavit hned v zárodku, protože pozdější zásah je časově i finančně náročnější.

Proč si zvolit zrovna nás?

Protože jsme profesionálové! Spolupracujeme se zkušenými malíři, kteří mají certifikát výrobce k používání speciálních nátěrů proti plísním. Letité zkušenosti s podobnou prací zaručují úspěšný výsledek. Efektivní práce, využití vhodné techniky, odborný profil pracovníků, takové jsou protiplísňové nátěry od nás. Jinak řečeno, kvalita za rozumnou cenu.

Vhodné i pro potravinářství

Mlékárna, pivovar, vinárna nebo místo, kde se připravují skvělé sýry. Prostory, které slouží potravinářskému průmyslu, mohou být bez správného ošetření omítek a zdiva náchylné ke tvorbě plísní. Speciální protiplísňové nátěry jsou vhodné i do těchto míst, využití tedy nenajdou jen v bytech, rodinných domech a rekreačních objektech.