Malování pokojů Brno

Jaké barvy vybrat pro obývací pokoj, ložnici, pracovnu či dětský pokoj? Jak kombinovat nábytek, doplňky, bytový textil a koberce, aby v bytě vznikla harmonická atmosféra? Zjistěte, ve kterých barvách se cítíte nejlépe.

Pokud i vy plánujete nově vymalovat interiér svého bytu či domu, pak jistě oceníte rady od zkušených. Jak vybrat vhodné barvy do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, nebo třeba chodby? Na tyto otázky hledejte odpověď v knize Barvy pro váš byt od Gisely Watermannové.

Ve své knize vám nabídne mnoho inspirací, jak vhodně dekorovat jednotlivé interiérové doplňky, které textilie budou slušet vašemu obýváku a jak vybrat správný koberec. Jednoduše se v této knize dozvíte, jak kombinovat nábytek, koberce a závěsy tak, aby v bytě vznikla harmonická atmosféra. Jaké barvy zvolit pro obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu. Jak zjistíte, ve kterých barvách se cítíte nejlépe. Na všechny tyto podobné otázky vám dá zasvěcenou odpověď.

Německá autorka zde na základě detailně rozpracované barevné typologie, vycházející z teorie ročních období, rozvíjí a názorně dokládá různé barevné koncepce moderního interiéru. Hlavní téma doplňují tipy na osvětlení a rady jak vyrovnat architektonické nedostatky a perfektně kombinovat odstíny barev při malování. Kniha se stane úspěšným rádcem pro všechny, kteří se zařizují nebo chtějí dodat bytu větší švih a lepší barevné ladění, vychází v druhém vydání.