Malování pokojů Brno

Koupili jste dům, chatu nebo byt a máte už po rozsáhlé rekonstrukci, jen mu chybí nová výmalba? Ať už potřebujete nový venkovní nátěr fasády či novou výmalbu vašich zašlých nebo rekonstruovaných zdí, využijte našich služeb profesionálních odborníků, kteří se postarají nejen o nový vzhled místností nebo exteriéru, ale i o následný pro mnoha z nás nepříjemný úklid. Profesionální natěrači a malíři používají k práci velmi kvalitní barvy, které nabízí vysokou krytost a jejich životnost bude kvalitou barvy prodloužena o několik let. Profesionální malíři při výmalbě prostorů či natírání fasád vždy používají profesionální a ověřené postupy, jako je pečlivé zakrytí a olepení vašeho nábytku a doplňků, výmalba dle postupů, aby nedocházelo k nepříjemnostem během malování a poté následný úklid nepořádku, který během výmalby nadělali.

Malíři Brno

Jaké služby malířů a natěračů můžete využít?  

  • pro malování bytových jednotek
  • pro malování společných prostor a kanceláří
  • na natírání fasád rodinných domů nebo objektů
  • pro průmyslové nátěry
  • pro tapetování
  • pro celkovou rekonstrukci vašich zdí

Malířské práce

 Spočívají výmalbou celých, tak i polovičních prostor. V dnešní době se velmi často setkáváme s vodorovným rozdělením stěn, kdy se horní část volí světlejší a spodní která jde do tmavých odstínů. Oblíbenými začaly být také pastelové barvy, použití dvou různých odstínů, které lze kombinovat. Malířské firmy nabízejí také odbornou konzultaci nové výmalby či jakýchkoliv dalších úprav, jako je škrábání staré omítky nebo menší úpravy stěn, aby byly dokonale hladké a rovné.

Tapety jako součást moderního bydlení

 Tapet je velmi široká škála nabídka, a je jen na vás jaký vzor se právě vám bude líbit. Jestli jste uvažovali o tom, jak svoje bydlení v bytové jednotce, rodinném domě nebo chatě  vylepšit a oživit, nejlepší volbou jsou právě samotné tapety. Mezi obzvlášť oblíbené se řadí tapety s velmi výrazným vzorem přes celou plochu, které se nejčastěji umisťují pouze na jednu stěnu, fantazii se meze nekladou a proto do moderní doby spadají také fotografie nebo portréty, které dají prostoru jiný nádech, ale v případě této varianty je také nutné podotknout, že jejich výroba trvá delší dobu.

Jak to probíhá?

Malířské a natěračské práce se skládají z několika postupů. Každý malířská práce je individuální a tím je potřeba mít i individuální postup a seznam prací. Je potřeba mít pracovní výměr, který je stanovený dohodou mezi zákazníkem a malířskou firmou.

  • Jako první je společná prohlídka prostorů, které by měly být určeny k výmalbě. Důležité je jejich důkladné zaměření a konzultace provedení s klientem. Malíři vám pak sdělí volby vhodného materiálu, barevných tónů, technického postupu a časového harmonogramu o provedení celkových prací.
  • Následně vám připraví cenovou kalkulaci, která bude zahrnovat dopodrobna soupis prací a při větších zakázkách výkaz výměr.
  • Jsme u konce jako je uzavření objednávky, v případě velké zakázky se jedná o smlouvu o dílo se zákazníkem s případným zaplacením zálohy na nákup materiálu.

Nechte si pomoci s profesionální malířskou a natěračskou firmou, malování není žádná sranda, také to ale není žádná věda. Chcete aby stěny vašeho bydlení, komerčních prostorů či obchodního centra měli prodlouženou životnost a jejich vzhled? Konzultujte s námi vaše potřeby a požadavky, a my se na to s vámi rádi podíváme.