Malování pokojů Brno

Zatímco dům či byt vymalujeme svépomocí, pokud jde o průmyslové objekty, jako jsou třeba garáže nebo haly, je lepší nechat tento úkol na profesionálech.

Co jsou průmyslové objekty?

Sem můžeme zařadit vše od kanceláří, vstupních prostor, hal až po různé výrobny a podobně. Stejně jako se chceme cítit příjemně doma v obývacím pokoji, mělo by nám záležet i na tom, abychom se zrovna tak příjemně cítili při práci v dílně nebo pobytu v nějaké průmyslové hale.

Malířství Brno

Jak si poradit s průmyslovým nátěrem?

Sami nebo s pomocí?

Na výmalbu průmyslového objektu je určitě lepší pozvat odborníka. Ten se postará nejen o průmyslový nátěr na stěnách, ale i na různých částech vybavení. Cílem průmyslových nátěrů je ochránit před vznikem koroze, velmi často se používá právě na všech druzích kovových povrchů – železu, hliníku atp.

Od podlahy ke stropu

Každý průmyslový objekt, bez ohledu na jeho velikost nebo způsob využití, si zaslouží speciální péči. Odborník doporučí vhodný postup. Průmyslové nátěry se dají aplikovat doslova od podlahy ke stropu. Setkáme se s nimi ve výrobních halách, hangárech, skladovacích prostorách nebo třeba v garážích.

Průmyslové nátěry slouží k vytvoření snadno omyvatelného povrchu, který se bude lehce udržovat. Zároveň se využívá na místech, kde dochází k častému mytí a kde je zapotřebí, aby se nátěr častým omýváním neznehodnotil.

Kompletní služby

Využijete-li profesionální pomoc, získáte služby se vším všudy. Součástí průmyslového nátěru je totiž i důkladná příprava předem zahrnující očištění ploch, na které se bude následně nátěr nanášet. Samozřejmostí je penetrace, nanesení ochranných nátěrů a neodmyslitelně také úklid, když je práce hotová.