Vymalovat svépomocí se rozhodně dá. Budete však muset nastudovat správné postupy, zakoupit spoustu vybavení a doufat, že všechno děláte správně. Malování rodinného domu navíc laikovi zabere několik dní. Nechtěli byste je strávit raději příjemnějšími činnostmi? Neplýtvejte svou dovolenou a svěřte výmalbu nám. Budeme s vámi od začátku až dokonce, tedy od výběru barev či tapet až po velké finále. Navíc vám můžeme také natřít topení, dveřní zárubně nebo nalakovat nábytek, aby váš domov dostal kompletně nový vzhled.

Zvládneme klasickou výmalbu i netradiční motivy

Malování rodinného domu obvykle předchází také dlouhé rozmýšlení se, jaké barvy vlastně zvolit. Jestliže nechcete mít všechny místnosti bílé, ale nejste si jistí, co vlastně zvolit, rádi vám poradíme. Máme za sebou mnoho realizací a víme, co je momentálně trendy. Známe základní zákonitosti – do menších pokojů se hodí světlejší barvy, které je opticky zvětší, ve velké místnosti si můžete zvolit i tmavší odstín. V kurzu je vymalovat barevně třeba jen dvě stěny, hodně populární jsou také geometrické obrazce. Oblíbená je i kombinace barevných stěn se stejně barevnou tapetou. I s tím vám rádi pomůžeme, tapetování také ovládáme.

Podle čeho se stanovuje cena za malování rodinného domu?

Na našich webových stránkách máte k nahlédnutí orientační ceník malířských prací. Nejsou však konečné. Na ceně se totiž projeví nejen velikost plochy k namalování, ale také třeba současný stav zdí. Možná je budeme muset zaštukovat, seškrábat starou omítku či napenetrovat. Konečná cena za malování rodinného domu je vždy individuální. Berte ji však jako investici do hezčího domova a vysoké kvality. Používáme pouze barvy od renomovaných výrobců a díky dlouhým letům zkušeností velmi dobře víme, jaké barvy opravdu dlouho vydrží. Ozvěte se nám, rádi proměníme také váš domov.