Máte doma ještě staré radiátory, které je třeba čas od času natřít? A kdy jste to naposledy dělali? Je to nevděčná a mravenčí práce, která vyžaduje trpělivost i obratnost. Pokud si na natírání topení sami netroufáte, ozvěte se. My vám rádi pomůžeme. S nátěry radiátorů máme bohaté zkušenosti a rádi natřeme i ty vaše.

Zavolejte nám kdykoliv mimo topnou sezónu

Pro natírání topení je vhodné jakékoliv období mimo topnou sezónu. Horký radiátor se natírat nedá, barva by příliš rychle zasychala a špatně by se pracovalo. Ideální čas je tedy přes léto nebo nejpozději v září. Časově náročný úkon to není. Přijedeme a za pár hodin je hotovo. Neplatíte přitom za náš čas, protože si neúčtujeme hodinovou sazbu, platíte jenom za odvedenou práci. Orientační ceník za natírání topení najdete na našich webových stránkách, na konečnou cenu si však počkejte. Sdělíme vám ji hned poté, co si vyjasníme vaše požadavky a představy. Cenu nejprve předáme k odsouhlasení, nikdy nezačínáme pracovat na něčem, s čím zákazník není dobře srozuměný.

Někdy je potřeba ještě odstranit starý nátěr

Nanést novou vrstvu na starý nevyhovující nátěr je rozhodně špatný přístup, s nímž se často setkáváme u laiků. Tím, jak se topení pravidelně zahřívá, by se totiž nový nátěr mohl po docela krátké době začít loupat a vy byste celý problém museli řešit znovu. Natírání topení proto začínáme tím, že důkladně odstraníme starou vrstvu, požíváme k tomu brusný papír. Následně povrch odmastíme, aby nová barva dobře držela. Pro odmaštění stačí voda se saponátem na nádobí, na to není třeba kupovat žádné speciální přípravky. Nátěr je ovšem něco jiného. U toho se vyplatí vsadit na kvalitu a věřte, že my dobře víme, jaké barvy jsou vhodné. Po našich dlouholetých zkušenostech už máme vypozorováno, jaké nátěry jsou skutečně kvalitní.