Kromě malířských činností zvládáme i práce lakýrnické a natěračské. Kromě jiného nabízíme například nátěry konstrukcí, a to všech možných, na jaké si jen vzpomenete. Na materiálu nezáleží, na množství také ne. S radostí se pustíme do malé i velké zakázky a u obou budeme dbát především na kvalitu, nikoliv kvantitu, jak je naším dobrým zvykem. Máte i vy doma či ve firmě nějakou takovou konstrukci, kterou by bylo zapotřebí natřít?

Zvládáme nátěry konstrukcí z různých materiálů

Co se týče dřevěných konstrukcí, natíráme například dřevěná obložení, zimní zahrady, terasy, výlohy, okenní rámy, ploty, altány apod. Se dřevem si poradíme, vyžaduje-li to situace, opálíme ho, očistíme a oprášíme, obrousíme atd. Podobně zvládáme také nátěry konstrukcí z oceli či obecně kovu. Natřeme klempířské prvky, schodiště, stožáry či střešní konstrukce, nevadí nám ani práce ve výškách a na špatně dostupných místech. Konstrukci opět nejdříve očistíme bruskou či brusným papírem, nanášíme základní nátěr. Nátěry betonových konstrukcí realizujeme například v halách a dílnách, na stadionech, mostech, v tunelech.

Výběr vhodného nátěru nechte na nás

Pokud malujeme pokoj, zákazníci si sami zvolí, jakou barvou by ho chtěli mít vymalovaný. Pro nátěry konstrukcí však platí jiná pravidla. Většina klientů neví, jaký nátěr či lak by bylo vhodné použít, nemají tušení, zda je potřeba aplikovat nějakou podkladovou vrstvu, jestli bude nutné zbroušení. Posouzení toho všeho a také výběr nátěru nechte na nás. Díky bohatým zkušenostem víme, jaké nátěry jsou opravdu kvalitní. Zároveň známe chování jednotlivých materiálů.

Máte-li tedy zájem o nátěr konstrukce od odborníků, ozvěte se. Popovídáme si o detailech, navrhneme vám cenu a v případě spokojenosti se pustíme do práce. Orientační ceník je k nahlédnutí na našich webových stránkách.