Nenatíráme pouze zdi v interiéru, kovové konstrukce, okna, dveře a jiné prvky. Troufneme si rovnou na celé domy, bytové či rodinné. S nátěry fasád Brno máme stejně bohaté zkušenosti jako s jinými činnostmi a přistupujeme k nim se stejnou kvalitou a péčí. Samozřejmostí je i poradenství. Rádi s vámi probereme, jaký nátěr bude ve vašem případě nejlepší po estetické a praktické stránce. Budeme s vámi sdílet naše zkušenosti s konkrétními barvami od renomovaných výrobců.

Dáme vašemu domu kompletně nový kabát

Stavíte dům, nebo rekonstruujete? V obou případech spolu můžeme spolupracovat delší dobu, když budete mít zájem. Činností, s nimiž vám pomůžeme, je totiž více. Co se týče prací v exteriéru, nátěry fasád jsou pouze začátek. Natřeme i ostatní prvky domu, které si žádají renovaci, například okna, parapety, okapy a dešťové svody fasády. Práce ve výškách nám nevadí, máme pro strach uděláno a rovněž disponujeme patřičným vybavením, jež k výškovým pracím potřebujeme. Nátěry fasád Brno jsou pro nás běžnou činností.

Vezmeme si do parády vaši fasádu

Pod pojmem nátěry fasád Brno se obvykle skrývá více činností než jen pouhé nanášení barvy. Než se do nátěru fasády vůbec pustíme, je třeba vyřešit stávající problémy. Současnou fasádu můžeme umýt, odstraníme lišejník a jiné přírodní nečistoty, naneseme penetraci a opravíme omítku. Přesný postup se samozřejmě liší podle konkrétního stavu a typu fasády. Když se totiž bavíme o fasádách, máme na mysli také fasády dřevostaveb. Nezalekneme se opravdu ničeho.

Jestliže hledáte specialisty na nátěry fasád Brno, ozvěte se. Společně prodiskutujeme, co potřebujete, a my vám následně navrhneme cenu. Jestliže ji odsouhlasíte, domluvíme se na termínu realizace. Je jen otázkou času, kdy může váš dům dostat nový kabát, a to nejen co se týče fasády.