Rádi pomáháme zvelebovat domovy našich klientů, a to nejen uvnitř, ale i venku. Natěračské práce zahrnují kromě natírání topení a nábytku třeba i nátěr plotu nebo vchodové branky. Stejně jako v případě interiérového malování rádi poradíme vhodnou barvu, nátěr, ochranný lak a spoustu dalšího. Nechte natírání na nás, určitě budete spokojeni!

V interiéru natíráme například nábytek

Mnozí zákazníci k nám zamíří kvůli malování pokojů. Pak si však přečtou, jaké všechny služby nabízíme, a začnou přemýšlet nad tím, že některé by se jim doma nejspíš také hodily. Nejste na tom podobě? Kdy jste naposledy natírali topení či staré trubky? Nezasloužily by si vaše staré dveře nový lak? A co dvířka od kuchyňské linky, nepotřebují nový nátěr? My se jen tak něčeho nezalekneme, natěračské práce tvoří velkou část našich služeb a máme s nimi bohaté zkušenosti. Stačí se ozvat, popsat, co potřebujete, a my rádi pomůžeme. Novým nátěrem kolikrát věc dostane úplně nový nádech, vypadá moderněji, zvýší se její hodnota. Vhodně zvolenými barvami navíc můžete doslova proměnit svůj domov, aniž byste investovali velké peníze do nákupu nábytku.

Proměníme také váš plot, garážová vrata či konstrukci venkovního posezení

Natěračské práce se nehodí jen v interiéru, ale také venku na zahradě. Kdy jste naposledy natírali plot? Nebylo by třeba znovu natřít okapy? Nechtěla by konstrukce venkovního posezení nový nátěr? Nepotřebuje dřevěný zahradní nábytek ochranný lak? Zamyslete se, která věc u vás doma či na zahradě nevypadá tak, jak vypadala dříve, a nechte nás, abychom jí vrátili její původní vzhled, případně ji trochu upravili k ještě lepšímu obrazu. Šikovné české ručičky dokážou zázraky a my je rozhodně máme. Přesvědčte se o tom na vlastní oči, zvedněte telefon a domluvte se s námi, kdy vám vše přijdeme ukázat