Přemýšlíte, jestli není trochu zoufalost zvát si na nátěr oken nebo dveří profesionály? Rozhodně není! Kromě toho vás tyto služby nebudou stát až zas tak závratné částky – podívejte se na natěračské práce ceník a přesvědčte se. Těch pár stovek si jistě můžete dovolit investovat. Výměnou za ně dostanete kvalitní práci, nátěr, který doopravdy dlouho vydrží, a ještě ušetříte svůj vlastní čas. Ten budete místo toho moct strávit s rodinou nebo provozováním svého oblíbeného koníčku.

Proč je lepší nechat natírání na odbornících?

Koupit barvu a vzít do ruky štětku sice zvládne každý, ale už se tady dostáváme k prvnímu problému. Jakou barvu a kterou štětku v tom širokém sortimentu vlastně vybrat? Místo zdlouhavého hledání rad na internetu, vyptávání se známých a diskutování s prodavačkou v obchodě s barvami a laky nechte všechno na nás. Velmi dobře víme, jaké barvy a laky se hodí na konkrétní povrchy, používáme osvědčené výrobky, jejichž kvalitou jsme si jistí. Máme rovněž zkušenosti s tím, jaký štětec je dobrý na kterou techniku a materiál. Práce nám jde poměrně od ruky, a i kdyby nakonec trvala trochu déle, vás to vůbec nemusí zajímat. Natěračské práce ceník totiž uvádí ceny za m2, případně za kus. Neplatíte tedy žádnou hodinovou sumu.

Konečná cena je individuální

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a podle toho se mění rovněž celkové ceny za naše služby. Zákazníci chtějí mít představu, v jakých částkách se bude pohybovat cena za služby, proto jsme zveřejnili náš natěračské práce ceník, uvedené částky ovšem nejsou stoprocentně vždy platné. Přesnou částku se dozvíte až tehdy, když nám zavoláte či napíšete e-mail. Společně probereme vaše požadavky, pravděpodobně budeme chtít vidět, co přesně potřebujete natřít. Podle toho vypočítáme množství spotřebované barvy či laku a stanovíme cenovou nabídku. Budete-li souhlasit, pustíme se do práce.