Rekonstruujete dům, renovujete bytový dům nebo prostě jen potřebujete něco natřít? Naši natěrači v Brně vám rádi pomohou. Díky dlouholetým zkušenostem už se setkali s lecjakými zakázkami. Nevadí jim práce ve výškách ani v hůře dostupných terénech. Disponují totiž dobrým vybavením, které jim pomáhá svoji práci odvádět kvalitně kdekoliv. Rádi za vámi přijedou na místo, práci odvedou bez váhání, rychle a bez nutnosti vašeho dozoru.

Natíráme dřevo, kov i jiné materiály

Dobří natěrači v Brně se nezaleknou žádného materiálu. Velmi často natíráme dřevěné prvky, jako jsou ploty, dveře, branky, zahradní domky a altány, zahradní nábytek apod. Dále si nás zákazníci volají také na nátěry kovových konstrukcí, branek, zábradlí atd. Některé druhy služeb, které poskytujeme, najdete v našem ceníku. Pokud tam to, co potřebujete, zrovna nebude, neděste se. Skutečné portfolio našich činností je mnohem širší. Ceník má stejně pouze orientační charakter, celkovou cenu zakázky stanovujeme my až poté, co se spolu přesně dohodneme na postupu. Víte ji však předem, ještě než začneme pracovat.

Zvládáme i nátěry fasád

Bohaté zkušenosti mají naši natěrači v Brně také s nátěry fasád, nátěry oken, dveří, obložkových zárubní, mříží, zábradlí, radiátorů, trubek, pletiva apod. Aplikujeme rovněž speciální protipožární nátěry, antikorozí či vodou omyvatelné nátěry. Díky dlouholeté praxi vám rádi poradíme, jaký nátěr by se hodil konkrétně pro váš případ. Používáme pouze výrobky renomovaných značek, ale nebudeme vám žádné vnucovat. Všechno je o domluvě. Ceny, za které pracujeme, jsou velmi podobné těm konkurenčním. Oproti konkurenci však vynikáme kvalitou a také časovou flexibilitou. Vždy se rádi přizpůsobíme zákazníkům podle jejich představ. Mimochodem, nepůsobíme pouze jako natěrači v Brně, ale také v dalších městech a vesnicích v okolí Brna. Rádi za vámi přijedeme.