Už vás nebaví dívat se na odloupávající se barvu na zábradlí? Volá váš plot po novém kabátě? Chtělo by to nový nátěr okapů? Potřebovaly by vaše zárubně nový nátěr? Veškeré tyto práce je možné svěřit natěrači Brno, třeba nějakému z našeho týmu. Všichni naši natěrači mají bohaté zkušenosti, natírají pouze kvalitními a prověřenými barvami i laky, používají moderní technologie.

Žádná zakázka není malá

Bojíte se, že si natěrači Brno neporadí s rozsáhlejší prací? To s mýlíte! Natíráme jak menší plochy pro soukromé osoby, tak větší v případě firem. Vše zvládáme za plného provozu, nebudeme vaši firmu rušit ve výrobě ani vás rušit v domácnosti. Poradíme si s nátěrem radiátorů, plotů, železných konstrukcí, dřevěného nábytku, zárubní, okenních rámů či dveří. Zvládáme i práce ve výškách či na špatně dostupných místech, jako jsou třeba nátěry podlah a střech.

Cenu i termín si s vámi pečlivě domluvíme

Máte-li zájem o práce, které by mohli realizovat naši natěrači Brno, určitě se ozvěte. Budeme potřebovat podrobně vědět, co vlastně požadujete, případně se na místo přijedeme podívat. Rádi vám pomůžeme zvolit vhodnou barvu či lak na natírání. Zhodnotíme situaci, zda bude potřeba seškrábat současnou vrstvu barvy, nebo nanést nějakou podkladovou bázi. Odhadneme čas, navrhneme vám cenu, a pokud ji odsouhlasíte, už si jen dohodneme termín. Co se týče termínů, jsme velice flexibilní. Rádi si s vámi dohodneme datum, které vám bude maximálně vyhovovat, případně bude navazovat na jiné práce, jež plánujete. Pokud se jedná o práci venku, musíte však počítat s jistými omezeními, co nám klade počasí. Nemějte však strach, vše realizujeme co nejdříve podle vašich představ, a především s vysokou kvalitou. Na tu si potrpíme a jsme tím známí i mezi našimi spokojenými zákazníky.