To my vlastně nevíme. Rozhodně vám však můžeme prozradit, co zvládne natěrač Brno z našeho týmu. Je toho poměrně dost, jako pomocná ruka by se čas od času hodil opravdu v každé domácnosti, ať už bydlíte v rodinném domě, nebo v bytě. Zvládne totiž práce v interiéru i exteriéru, renovuje, vylepšuje, obnovuje odlupující se nátěry a celkově promění váš domov k lepšímu.

Seznam činností, které umí natěrač Brno, je dlouhý

Uveďme si jen pár příkladů, při kterých by vám služby natěrače mohly přijít vhod.

Máte na zdech doma plíseň. Často se s ní setkávají zejména obyvatelé bytů, kteří si nechali namontovat plastová okna. Pokud nedostatečně větrají, kolem oken se obvykle začne tvořit nehezky vypadající a zdraví škodlivá plíseň. Co na ni pomáhá? Nejlépe protiplísňové nátěry, které vám rádi naneseme.

Starý nábytek by si zasloužil renovaci. Stojí vám v domácnosti staré židle či stůl, které už nevypadají zrovna v dobrém stavu? Pokud nejsou rozvrzané, kosmetickou stránku věci opraví nový nátěr! Natřeme je barvou či nalakujeme a vám budou ještě dlouho sloužit.

Potřebujete natřít plot či vrata. Plot, vrata, zábradlí či střešní okapy jsou dokonalými příklady prvků exteriéru, které je nutné pravidelně natírat, aby neztratily svou původní krásu. Nemáte-li na to čas či nevíte-li, jaký nátěr použít, rádi se o vše postaráme za vás.

Poradíme vám i s výběrem nátěru

Natěrač Brno je tady i od toho, aby vám poradil s tím, jaký nátěr máte zvolit. Díky dlouholetým zkušenostem velmi dobře víme, jaké barvy a laky jsou opravdu kvalitní, jaké typy nátěrů se hodí na různé povrchy a různé účely. Poradíme si i s přípravou povrchu, odstraníme původní nátěr, seškrábeme odlupující se barvu apod. O nátěr se postaráme se vším všudy. Cenu budete samozřejmě znát předem, pracovat začínáme až po jejím odsouhlasení.