Mezi natěračské práce, které provádíme, patří také nátěry fasád a střech Brno. Provádíme je nejen v Brně, ale i v okolních vesnicích a městech, v okolí Vyškova, Tišnova, Kuřimi a dalších lokalitách. Stejně jako v případě malování interiérů nás velmi baví zákazníkům měnit vzhled jejich domova či firmy. Na každé zakázce si dáváme záležet, kvalitou prováděné práce jsme vyhlášení.

Víme, jaké barvy se hodí pro nátěry fasád a střech Brno

Díky dlouholetým zkušenostem velmi dobře víme, jaké nátěry se na fasády hodí. Nakupujeme barvy od renomovaných výrobců, které vynikají svou stálobarevností, vysokou odpudivostí, paropropustností i přídržností k podkladu. Ať jde o panelový dům, rodinný domek či firemní budovu, vždy uděláme maximum, aby výsledek stál za to. Cenovou nabídku pro nátěry fasád a střech Brno zpracováváme vždy individuálně. Nelze říct žádnou obecnou částku, protože každá fasáda je jiná. Liší se velikostí i stavem, ve kterém se aktuálně nachází. Pro cenovou nabídku nás tedy neváhejte kontaktovat. Probereme spolu možnosti a stanovíme vám cenu, v níž budou zahrnuté i drobné opravy, přikrytí okolí fasády a oken atd.

Nebojíme se ani práce ve výškách

Nátěry fasád a střech Brno provádíme nejen na rodinných domech, ale také výškových budovách. Práce ve výšce či hůře dostupném terénu nám nedělá problémy. Co se týče střech, natíráme především plechové střechy, ovšem zvládneme i nátěr jiného typu. To se týká i fasád. V menší míře mají zákazníci zájem například o nátěry štukových fasád, zateplovacích systémů, břízolitových či historických fasád. Moderní kabát dokážeme obnovit opravdu každému domu, a to nejen co se týče fasády a střechy. Můžeme natřít také okna, plot, zábradlí a pak se třeba směle přesunout na interiérové zdi, lakování nábytku apod. Umíme toho opravdu hodně a spokojení zákazníci si nás často volají opakovaně na různé úkony.