Ne každý malíř pokojů je připravený také na malování průmyslových hal. Tato oblast je poměrně specifická a od výmalby bytů či domů se v mnohém liší. Pokud potřebujete vymalovat sklad, výrobní halu či jiný firemní objekt, určitě se neváhejte obrátit na nás. I s takovými zakázkami máme bohaté zkušenosti a vašim potřebám vyjdeme vstříc.

V čem je malování průmyslových hal specifické?

V čem se tolik liší, když malujete halu, od výmalby pokoje v bytě? Zejména v tom, že jde o větší prostory. Ne každý malíř si troufne na práci ve výškách, ne všichni k tomu mají také potřebné vybavení. Pokud jde o malíře pracujícího samostatně, možná nemá ani dostatečnou kapacitu, aby zvládl v přijatelném čase celou halu vymalovat. Další záležitostí je pak vhodná volba nátěru. Od toho, o jakou halu jde, se odvíjí i výběr barvy. Nikoliv odstínu, ale produktu, který se bude na výmalbu používat. My používáme barvy od renomovaných výrobců a máme zkušenosti s tím, které jsou hodné pro malování průmyslových hal. Podle toho, jaká činnost v hale probíhá, vám rovněž doporučíme vhodný nátěr. Někde se možná bude hodit vodou smývatelná barva, jinde třeba protiplísňová barva. Rádi vám doporučíme, co uznáme za vhodné, a v úvahu vezmeme také vaše požadavky. Přání zákazníka je pro nás vždy prvořadé, až poté následují naše doporučení.

Přijedeme tehdy, kdy se to bude doopravdy hodit

Když se maluje firemní sklad, nebo dokonce prostory, v nichž probíhá výroba, je třeba vše naplánovat tak, aby se firma kvůli malování nemusela zastavit. S námi se dohodnete snadno, jsme časově flexibilní a s každým zákazníkem se snažíme dohodnout tak, aby datum a čas vyhovovaly zejména jemu. Část výmalby bude možná schůdné provést za provozu, část třeba po skončení pracovní doby. Ozvěte se a společně něco vymyslíme, vaše průmyslová hala bude po našem zásahu vypadat jako znovuzrozená.