Potřebujete doma vymalovat a rádi byste svůj interiér trochu změnili k lepšímu, ale vlastně nevíte, jak to udělat? Nová výmalba zdí vám dává spoustu možností, máte úplně volné ruce a je pouze na vás, jak příležitosti využijete. Jestliže nemáte žádný originální nápad a bojíte se, že zase skončíte u jednolité výmalby zdí, podívejte se nejdříve do malování pokojů fotogalerie. Na internetu najdete opravdu spoustu fotek povedených interiérů, které vám jistě dodají nápad, co by se hodilo k vám domů.

Pro malování pokojů fotogalerie dodá spoustu nápadů

Na čistě bílých zdech či pokoji vymalovaném jednou barvou samozřejmě není vůbec nic špatného. Dnes je ovšem trendy kombinovat odstíny, část místnosti vymalovat tak a druhou část jinak. Nebojte, pokud se barvy vyberou vkusně a vzor se sladí i s rozmístěním nábytku, výsledek nevypadá jako z cirkusu. Spíše naopak. Však si prohlédněte malování pokojů fotogalerie a sami uvidíte. Jistě budete aspoň z nějakého nápadu nadšení. A pokud takový najdete, fotku si uložte. Pak nám ji ukážete a my budeme hned mít výbornou představu, co si vlastně přejete. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné barvy i odstíny, zamyslíme se s vámi nad tím, jak konkrétní věc realizovat právě u vás doma.

Zamyslete se, co vlastně doma potřebujete

Malování pokojů fotogalerie představuje v tom nejlepším světle jako úžasnou příležitost proměnit váš interiér v moderní místnost. Skutečně tomu tak je, ale musíte respektovat potřeby vašeho konkrétního pokoje. Má vysoké stropy? Pak si nebudou nejlepší nápad svislé pruhy, které dojem výšky jen zvýrazňují. Jedná se o velmi malou místnost? V tom případě si raději nevybírejte příliš tmavé odstíny, které by ji opticky zmenšily. Podobných triků a zásad existuje celá řada. My vás na ně rádi upozorníme a pomůžeme vám vymyslet výmalbu tak, aby stála za to.