Vymalování pokoje je něco, co zvládne každý – tedy aspoň na první pohled. Na ten druhý zjistíte, že o zase tak jednoduchou záležitost nejde. Za prvé potřebujete dobré vybavení, za druhé zkušenosti, chuť do práce a aspoň trochu šikovnosti.

Ačkoliv se vám za malování pokojů cena může zdát dost vysoká, zkuste si sami spočítat, kolik by vás stálo:

  • zajištění výbavy (žebřík, malířské štětky a válečky),
  • barva,
  • namíchání barvy, pokud chcete nějakou specifickou,
  • igelity, fólie či papír na zakrytí topení a jiných prvků v místnosti,
  • čas potřebný na vystěhování, samotnou práci, závěrečný úklid a nastěhování.

Při tom všem si navíc ještě ani nemůžete být jisti výsledkem. Nemáte-li s malováním předchozí zkušenosti, pravděpodobně by vaše práce nevypadala zrovna jako od profesionála.

U malování pokojů cena hraje velkou roli

My víme, že při malování pokojů cena hraje velkou roli. Zákazníci se často obrátí na malíře, který je nejlevnější, aniž by zkoumali, čím to vlastně je. Proč nabízí své služby levněji než jiní? Možná si do nich něco nezapočítal a budete zvlášť doplácet, možná pracuje velmi rychle, a ne příliš kvalitně. Jelikož pokoj obvykle malujete jednou za několik let, můžeme jenom doporučit do této služby investovat. Neorientujte se pouze podle ceny, zkoumejte, co všechno cena obsahuje, a hledejte si recenze spokojených zákazníků.

Snažíme se nastavit příznivé cenové podmínky

Pro naše malování pokojů cena odpovídá kvalitě, kterou dostanete. V malířství není moc možností, jak dělat věci jinak, neexistuje totiž mnoho způsobů, jak vymalovat pokoj. My se tedy snažíme zákazníkům nabídnout hlavně kvalitní práci. O malování pokojů se postaráme od A až do Z, tedy od škrábání původní omítky až po natření zárubní dveří a topení. Soustředíme se na detaily, práci odvádíme do posledního puntíku. Za svou cenou si stojíme, je nastavená tak, aby byla příznivá pro zákazníky a zároveň odrážela kvalitu našich služeb.