Ráno začneme a večer už strávíte v uklizeném bytě s barevnými stěnami. Přesně takto rychle je někdy možné malování pokojů Brno realizovat. Přijedeme brzy z rána, pomůžeme vám zakrýt nábytek fólií a může se začít malovat. Samozřejmě ne vždycky jde všechno takhle hladce. Někdy je potřeba nejdříve seškrábat starou omítku a provést drobné úpravy povrchu. I tak se ale dá malování bytu zvládnout za jediný den. Nevěříte? Tak se ozvěte!

Nevíte, co by se k vám domů hodilo?

Někteří zákazníci k nám přijdou s naprosto přesnou představou. Pokud takovou máte, klidně si nachystejte vzorek barev či fotografii, z níž si uděláme představu a budeme jasně vědět, co máte na mysli. Jestliže máte vybraný odstín, nebo ani ten netušíte, případně neexistuje vůbec žádná představa, prostě a jednoduše vám rádi poradíme. Malování pokojů Brno realizujeme opravdu často a viděli jsme už mnoho různých nápadů a vzorů. Rádi se s vámi podělíme o ty, které nám utkvěly v paměti. Orientujeme se také v tom, jaké barvy jsou aktuálně v kurzu, zkušeným okem dokážeme zhodnotit a doporučit, jaké odstíny by se hodily do dané místnosti.

Malování pokojů Brno předchází osobní schůzka

Je-li to možné, s klienti se rádi scházíme osobně. Velmi nám pomůže, když si můžeme prostory, které budeme malovat, předem prohlédnout. Na základě toho dokážeme stanovit, zda bude potřeba nejdříve seškrábat starou vrstvu omítky, případně provést nějaké jiné úpravy. Osobní konzultace nám také pomůže si vyjasnit požadavky. Zjistíme, jestli byste ocenili nějaký speciální typ barvy (například omývatelnou), případně se domluvíme na konkrétním termínu. Pokud nemáte čas místnosti měřit, rádi si je také sami změříme, abychom mohli vypočítat celkovou cenu. Částku se samozřejmě dozvíte předem, bez jejího schválení bychom nezačali s malováním. Až budete tedy hledat odborníky na malování pokojů Brno, vzpomeňte si na nás!