Potřebujete vymalovat, ale nemáte čas něco takového řešit? Zavolejte nám, my se tohoto úkonu rádi ujmeme. Jediné, co od vás budeme potřebovat, je vybrat si barvu, případně vymyslet, jakým stylem chcete místnosti vymalovat. O realizaci a všechny věci okolo se už postaráme my. Nabízíme totiž malování na klíč, což znamená, že zákazník nám jen prozradí, co by si přál, a o nic dál se nemusí starat. Žádné chystání na malování ani žádný úklid poté, co odvedeme svou práci. Vše přenechejte na nás.

Při prvním setkání si změříme místnosti

Od vás budeme potřebovat celkem dvě setkání. To první je nezbytné, abychom dokázali stanovit správnou cenu. Na našem webu sice najdete ceník, ale ten je pouze orientační, konkrétní částku vám sdělíme, až si ověříme, co všechno u vás vlastně budeme dělat. Jednak je potřeba změřit místnosti, které budeme malovat, abychom odhadli cenu za práci a mohli koupit správné množství barvy. Jednak musíme ověřit stav zdí. Potřebujeme vědět, jestli je na nich větší vrstva barvy, a tak bude potřeba ji seškrábat, nebo zda půjdeme rovnou malovat. Podle toho všeho vám navrhneme cenu, a když ji odsouhlasíte, dohodneme se na termínu, kdy k vám přijdeme realizovat samotné malování na klíč.

Malování na klíč zvládneme i bez vaší přítomnosti

Při druhém setkání budeme pouze potřebovat, abyste nás pustili dovnitř, zbytek už nechte na nás. Nábytek vystěhujeme či nastěhujeme do středu místnosti a řádně zakryjeme igelitovou fólií, kterou si přivezeme. Papírovou lepicí páskou oblepíme zásuvky, vypínače a další prvky, které v místnosti zůstávají. Zakryjeme také podlahu. Následně se pustíme do škrábání, penetrování a malování zdí. V případě nanášení vícero vrstev je třeba jednotlivé vrstvy nechat uschnout, podle velikosti objektu se tak dohodneme, zda vše provedeme v jediný den, nebo práci rozložíme do více dnů. Po malování na klíč po sobě uklidíme, abyste přišli do hotového, nově vymalovaného. Celý proces budete mít bez starostí.