Stěhujete se do nových kanceláří, vaše stávající potřebují nový kabát, nebo jste se prostě jen rozhodli pro změnu? Zavolejte si odborníky na malování kanceláří Brno. Kanceláře firmu reprezentují, a obzvlášť pokud si do nich čas od času zvete zákazníky či obchodní partnery, měly by podle toho také vypadat. Malování interiéru si tedy můžete zkoušet doma, ale ve firmě raději ne.

Víte, jak často byste měli malovat kancelář?

Málokterá firma tuší, že četnost výmalby udává zákon. Jde o nařízení vlády č. 361/2007, které pojednává o hygienických podmínkách na pracovišti. Nemusíte však mít strach, stát neudává žádné šílené podmínky. V běžné kanceláři, kde neprovádíte žádné technologické ani chemické postupy, stačí vymalovat jednou za 10 let, pokud v ní sedí méně než 5 lidí. Je-li v ní 6 lidí a více, malovat by se mělo jednou za 8 let. Píšeme „mělo“, protože asi těžko k vám přijde kontrola, která bude zkoumat, kdy jste na posledy malovali. Osmiletá či desetiletá lhůta je navíc docela dlouhá. Za tu dobu už se firma většinou stěhuje, rekonstruuje nebo prostě modernizuje, a tak k malování stejně dojde. Každopádně ať už je důvod výmalby ve vaší firmě jakýkoliv, ozvěte se. Na malování kanceláří Brno se specializujeme a máme s ním bohaté zkušenosti.

Domluvíme se na termínu, který vám bude vyhovovat

Pro firmy je obzvlášť důležité, aby se kvůli výmalbě kanceláří nemusel zastavit provoz. My s tím počítáme a flexibilně se s vámi domluvíme na takovém datu, které vám bude vyhovovat. Malování kanceláří Brno provádíme rychle, ovšem ne na úkor kvality, ta je pro nás prvořadá. Přibližnou cenu si zjistíte z našeho orientačního ceníku, konkrétní částku vám sdělíme až po dořešení detailů. Je rozdíl, zda budeme jenom malovat, nebo třeba i seškrabávat starou omítku. Určitě se ale nějak dohodneme, tak neváhejte a ozvěte se.