Rozhodli jste se využít pro malování Brno naše služby, ale zatím jste s profesionálními malíři neměli tu čest? Není se čeho bát. Výmalbu bytů i domů provádíme tak, aby s námi klienti měli co nejméně starostí. Rozhodně se však nevyhnete osobní schůzce, protože nejdříve si budeme muset vyjasnit, jaké jsou vaše představy a současný stav zdí. Pojďme si to tedy vzít pěkně po pořádku.

Máte zájem o malování Brno? Ozvěte se!

Máte-li zájem o naše služby, ozvěte se. Telefonicky či e-mailem, na tom nezáleží. Telefon vám zvedneme, případně zavoláme zpátky, na e-mail odpovíme. Zpočátku po vás budeme chtít vědět, o co přesně máte zájem. Potřebujete vymalovat celý byt, nebo jen jeden pokoj? Jak velké jsou dané místnosti? Budete vyžadovat něco speciálního, nebo jen jednolitou barvu? Máte vybraný odstín? Jak moc na malování spěcháte? Odpovědi na tyto otázky si připravte, ať můžeme dohodnout vhodný termín. Jestliže si něčím nejste jistí, stačí říct, velmi rádi vám poradíme. Konzultace před započetím zakázky je u nás samozřejmostí.

Termínem se rádi přizpůsobíme

Typicky se na daný prostor přijedeme sami podívat, abychom si ho zaměřili a zhodnotili současný stav zdí. Laik často nepozná, zda bude zdi potřeba seškrábat, jestli se bude nanášet i penetrace apod. Podle toho vám pak stanovíme cenovou nabídku a vy ji odsouhlasíte, budete-li chtít. V případě spokojenosti už stačí jen dohodnout termín pro malování Brno. Velmi rádi se přizpůsobíme, není problém malování nasměrovat také do harmonogramu ostatních prací, pokud provádíte celkovou rekonstrukci domu či bytu. Mimochodem, termíny dodržujeme, takže se můžete spolehnout, že vám další práce nebudeme zdržovat. Na kvalitu a slušné jednání si opravdu potrpíme, mezi zákazníky jsme tím známí a rádi to dokážeme rovněž vám.