Chystáte se malovat? Místo přemýšlení nad tím, zda byste vše zvládli sami, raději neztrácejte čas a zavolejte nám. Jsme spolehlivé malířství Brno, které působí i mimo město a poradí si se všemi možnými úkoly, které zákazníci nachystají. Samozřejmě nabízíme i poradenství v oblasti výběru barvy a správného nátěru. Doporučíme vám různé typy barev, například omyvatelné do koupelny či do dětského pokoje, kde hrozí počmárání a jiné znečištění stěn.

Výběr barvy je hračka, její nanášení už příliš ne

Snít o tom, jak si vylepšíte svůj domov, je zábava. Necháte si nalepit tapety, nebo zavoláte do malířství Brno, abychom vám vymalovali nějakou hezkou barvou? Světlé a studené odstíny (např. světle modrá) prosto krásně rozjasní a opticky zvětší. Teplé barvy (třeba žlutá) vyrovnají nedostatek slunečního světla. Tmavší odstíny (hnědá či červenooranžová) zase zútulní velké prostory. Rádi vám poradíme, jaké barvy by byly vhodné právě do vašeho domova. Máme bohaté zkušenosti, takže pomůžeme vybrat nejen dobrý odstín, ale i výbornou kvalitní barvu, která na stěně drží. Zajistíme také namíchání odstínu přesně podle vašich představ.

Veškeré vybavení si přivezeme s sebou

Jako každé jiné dobré malířství Brno, i my si s sebou přivezeme veškeré vybavení, které bude k práci potřeba. Kdybyste se do malování pouštěli sami, museli byste toho spoustu nakoupit. Namátkou například plochý štětec, malířský kartáč, krycí malířské fólie, stírací mřížky, váleček, teleskopickou tyč, kulatý štětec atd. My si svou výbavu vždy vozíme s sebou, od vás nepotřebujeme nic, ani žebřík. Jediné, co nám budete muset zajistit, je voda. Při práci nám nemusíte nijak asistovat, jsme zvyklí pracovat samostatně, rychle a kvalitně. Vy přijdete k hotovému a už si budete jen užívat krásu vašeho nového domova či pokoje. To podle toho, jestli si nás jako odborníky na malování Brno pozvete pouze na jednu místnost, nebo celý dům/byt.