Malířské a natěračské práce ceník je to, co všechny klienty zajímá nejvíce. Nejdříve zkoumají, zda se jim vůbec vyplatí věnovat peníze profesionálům a nebylo by lepší si vymalovat vlastními silami. Obvykle zjistí že nebylo. Museli by obětovat spoustu času a nakoupit hromadu vybavení, které si profesionálové mohou sami přivézt. Dále pak na ceník koukají, aby porovnali ceny s konkurencí a vybrali si dostatečně levného malíře.

Hodnotit jen podle ceny se nevyplácí

Jako ve všech oborech i u malířství samozřejmě platí, že malířské a natěračské práce ceník by neměl hrát klíčovou roli. Nízká cena vám totiž nic moc nevypovídá o kvalitě služeb, která by pro vás měla být prvořadá. Malíře, který nabízí podezřele nízkou cenu, budete nejspíš naopak podezřívat, že něco šidí. Možná používá méně kvalitní barvy a nátěry, možná pracuje ledabyle a nedbá na detail. Dokonce i při tom všem může mít kladné recenze, protože spokojený zákazník ho dva dny po vymalování šťastně ohodnotí. Už ale nenapíše recenzi ve chvíli, kdy mu omítka začne opadávat nebo postupně zjišťuje jiné nedokonalosti. Ani recenze tedy nemusí být 100% spolehlivé. Vždycky je to trochu risk, avšak můžete-li si vybírat, vyberte si malíře pokojů s celou řadou referencí a cenou nastavenou ani ne vysoko, ani ne nízko.

My se snažíme nabídnout zejména kvalitu

Už jste viděli náš malířské a natěračské práce ceník? Prozkoumejte ho. Ceny jsme nastavily tak, aby byly co nejpříznivější pro zákazníky, zároveň pokryly naše materiály, výbavu a práci. Možná nenabízíme úplně nejlevnější malování pokojů v Brně, ale to ani nikdy nebylo naším cílem. Raději než nízkou cenou chceme bodovat nadprůměrnou kvalitou. Na výsledky našich služeb se můžete spolehnout, práci odvádíme vždy důkladně a do posledního detailu. Většině lidí nakonec není líto dát peníze za takové poctivé služby.