Zaplombujete si sami zub, když vás bolí? Ne. Ostříháte si sami vlasy? Pravděpodobně ne. Sepíšete si sami kupní smlouvu na byt? Také raději ne. Proto neexistuje ani důvod, proč byste se měli samostatně pouštět do malování pokojů. Malíři pokojů Vyškov si s úkolem poradí mnohem lépe a pravděpodobně i rychleji, než byste to zvládli vy. My jsme toho zářným příkladem, ačkoliv musíme přiznat, že nehrajeme na rychlost, nýbrž spíš na kvalitu. Nenecháváme si platit za čas, ale za hotovou práci, takže klient na tom, když práci děláme delší dobu a pečlivě, nic netratí.

Věděli byste například, jakou si pořídit barvu?

Vybrat odstín, kterým chcete místnost vymalovat, je samo o sobě úkol na dlouhé chvíle. Ještě horší však je vybrat správnou barvu. Když se vydáte do prodejny barev a laků, prodavači vám pravděpodobně nějakou doporučí. Prodavači však nedoporučují produkty na základně osobní zkušenosti, jakou máme my, malíři pokojů Vyškov. My z vlastních zkušeností velmi dobře víme, jaké nátěrové barvy jsou skvělé, a které naopak méně skvělé. Orientujeme se v pojmech jako disperzní barvy, akrylátové barvy či silikátové barvy a vybíráme také podle značek, s nimiž máme dobré zkušenosti.

Dokázali byste barvu správně nanášet?

Jestliže nemáte s malováním pokojů žádné předchozí zkušenosti, snadno se dopustíte chyb. Věděli jste například, že profesionální malíři nejdříve malují strop a pak postupují po jednotlivých stěnách po směru hodinových ručiček? Ještě než vezmou do ruky váleček, malým štětcem natřou okolí zásuvek, vypínačů či parapetů. Mají také svoje techniky, aby na zdech nevznikaly žádné ošklivé vzory.

Nejenom z těchto důvodů je určitě lepší svěřit malování vašich zdí zkušenému malíři pokojů Vyškov. Máte-li o takového zájem, určitě se ozvěte. Sice jsme z Brna, ale zákazníky z Vyškova míváme úplně běžně. Rádi za vámi přijedeme.