Když chce někdo využít našich služeb, ve většině případů se zpočátku dívá zejména na cenu. Právě to je důvod, proč jako malíři pokojů ceník transparentně uvádíme na webových stránkách. Nemáme se za co stydět. Naše ceny nejsou nijak nízké, a naopak ani přemrštěné. Odpovídají kvalitě práce, již odvádíme, a materiálu, jejž používáme. Ceník vám pomůže orientačně stanovit částku, kterou zaplatíte za vymalování pokoje či celého bytu.

Jak si orientačně spočítat, kolik vás bude malování stát?

Malíři pokojů ceník zveřejňují zejména proto, aby si zájemci mohli spočítat, kolik zhruba je jejich služby budou stát. Není na tom nic složitého. Stačí si zjistit rozměry (délku, šířku i výšku) jednotlivých místností a spočítat si plochu, která se bude malovat. Jestli vám to nejde spočítat z hlavy, najděte si na internetu vzoreček pro výpočet povrchu kvádru a odečtěte podstavu, protože podlahu vám pravděpodobně malovat nebudeme. Ceny se v korunách za metr čtvereční uvádějí poměrně běžně, takže můžete snadno porovnávat částky i mezi jednotlivými malíři. I v oboru malířství a natěračství však plně platí, že co je nejlevnější, nemusí být úplně nejlepší. Kolikrát se prostě vyplatí trochu připlatit za kvalitu.

Proč je cena za malování pouze orientační?

Všude zdůrazňujeme, že malíři pokojů ceník uvádějí pouze orientačně. Když si spočítáte, že vás výmalba bytu vyjde na deset tisíc korun, určitě po vás nebudeme chtít dvacet, ale nějaký pohyb tam být může. Vy totiž počítáte pravděpodobně pouze cenu za nátěr barvou. Je však možné, že budeme muset ještě seškrabávat původní omítku, nanášet penetrační nátěr, zakrývat fólií váš nábytek a topení apod. Kolik vás bude malování bytu stát, samozřejmě budete znát ještě před započetím prací. Konečnou částku vám však sdělíme až my poté, co budeme přesně vědět, jaké služby od nás požadujete.