Ačkoliv pocházíme z Brna, máme zákazníky také z okolních vesnic a měst. Obrací se na nás z různých důvodů. Někteří touží po vysoké kvalitě, které by se jim u malířů z jejich oblasti nedostalo, jiné zaujmeme širokou nabídkou služeb – kromě malování zajišťujeme také natírání a lakování, přičemž se nezalekneme žádné zakázky. Pokud i vy žijete na Blanensku, určitě se neváhejte obrátit a požádat o naše služby. Jsme vyhlášení malíři pokojů Blansko.

Přijedeme za vámi kamkoliv

Působíme jako malíři pokojů Blansko, což znamená, že si nás můžete zavolat kdekoliv v regionu Blanenska. Dojíždění za klienty máme v popisu práce, už z principu věci potřebujeme vždy dojet za klientem na místo, a tak pro nás nehraje moc velkou roli, jestli jedeme do vesnice za Brnem, nebo do Blanska a okolí. S sebou si přivezeme veškeré potřebné vybavení i barvy, pro vás bude celé malování probíhat bez starostí.

Poradíme si s malováním bytu i výrobní haly

Jak s oblibou říkáme, žádná zakázka pro nás není malá. Zkušenosti máme už s lecčím. Malovali jsme byty, domy, kanceláře, obchodní prostory, sklady, školní třídy, společné prostory bytových domů, ale i samostatné pokoje. Pomáháme lidem, kteří rekonstruují bydlení, zařizují si svůj první byt, odchází z pronájmu a mají ve smlouvě, že byt musí předat vymalovaný nebo prostě těm, kteří jen chtějí změnit design svého domova. Dobře zvolená barva totiž s interiérem dokáže divy a my jako malíři pokojů Blansko vám to rádi dokážeme. Zavolejte nám, případně napište, dohodneme podrobnosti a datum, kdy se k vám vydáme. Nezapomeňte, že nerealizujeme pouze malířské práce, ale můžeme vám také nalakovat starší nábytek, natřít plot či provést nátěr topení. Jsme schopní vám poradit, jaký nátěr je na konkrétní povrch vhodný. S malováním, natíráním i lakováním máme bohaté zkušenosti a potrpíme si na kvalitu. Také proto si nás zvou i zákazníci z Blanska a okolí.