Jsme z Brna a mnoho našich zákazníků je přímo brněnských. Neobáváme se však ani delších výjezdů. Svými službami pokrýváme celé okolí Brna ze všech možných stran od Vyškova až po Kuřim. Jako malíři Kuřim působíme už dlouhá léta, i v tomto městě byste tedy našli celou řadu našich spokojených zákazníků. Vy se k nim můžete přidat, pokud potřebujete vymalovat byt, dům, jeden jediný pokoj, nebo naopak třeba celou výrobní halu. Máme zkušenosti s výmalbami různých objektů a úkolu, jejž nám nachystáte, se určitě nezalekneme.

Do malování se pustíme kompletně

Máte zkušenost s malíři Kuřim, kteří přišli, odvedli svou práci a vám nechali na starost všechno ostatní? Tak takhle se my nechováme. Naše práce není pouze nanést štětečkem a válečkem barvu. Každou zakázku bereme komplexně od A až po Z. Rádi s vámi probereme vybraný odstín, pomůžeme vám navrhnout vymalování pokojů tak, abyste s ním byli opravdu spokojení. Pomocnou ruku vám nabídneme také s přípravou na malování. Zakryjeme nábytek fólií, opravíme nerovnosti na zdech a seškrábeme staré omítky. Nezapomeneme ani oblepit malířskou papírovou páskou vypínače či zásuvky, abychom barvou nadělali co nejméně škody a nepořádku.

Platí pro vás to stejné jako pro zákazníky v Brně

Jako malíři Kuřim fungujeme úplně stejně. Stačí nás kontaktovat a přesně vysvětlit, o jaké služby máte zájem. Ačkoliv na webových stránkách máme orientační ceník, potřebujeme znát přesné rozměry i detaily, abychom mohli stanovit konkrétní cenový návrh. Bez něj nezačneme pracovat, potřebujeme, abyste nám ho schválili. Pak už nic nebrání domluvě konkrétního data, kdy se k vám vydáme a přeměníme v realitu váš sen. Po našem zásahu budou zdi zase čisté a podle volby barev třeba veselejší nebo modernější. Právě tohle jako malíři Kuřim děláme velmi rádi – pomáháme lidem předělávat interiér k lepšímu.