Ačkoliv mnohokrát za prací vyjíždíme i za město, velkou spoustu zakázek realizujeme na území Brna. Někdy míříme k soukromým osobám, jindy zase do firmy. Naše služby už využila celá řada spokojených zákazníků a budeme velmi rádi, když se do jejich řad přidáte. Spektrum služeb je široké, a tak je velmi pravděpodobné, že budete nějaký typ služby brzy potřebovat vy. Přečtěte si, s čím vším vám dokážeme pomoct, a pak si na nás vzpomeňte.

S čím pomůžeme v bytě či v domě

Jestliže bydlíte v bytě, můžeme vám vymalovat pokoje či rovnou celý byt. Realizujeme také malování interiéru veřejných nebytových prostor v panelovém domě. Vymalujeme sklepy, chodby i schodiště. V rodinných domech také chodby, půdy atd. Máme zkušenosti s malováním domů, které jsou teprve ve výstavbě, i těch, co trpělivě čekaly na svou rekonstrukci. Jsme časově velice flexibilní, takže není problém se dohodnout na malování tak, aby zapadlo mezi ostatní naplánované činnosti. Termíny vždy dodržujeme a předem jsme schopní odhadnout, jak dlouho bude konkrétní úkon trvat.

Na co si nás zavolat do firmy či instituce

V minulosti jsme malovali také hotely, ubytovny, penziony, kanceláře, kadeřnictví, obchody, skladové prostory. Nezalekneme se ani malování školních tříd a celých školních budov. Víme, jak si poradit s malováním restaurací, kuchyní a jídelen, zvládneme vymalovat i nemocniční zařízení v souladu s předepsanými hygienickými normami. Pro malování interiéru volíme vždy takovou barvu, kterou si situace vyžaduje. Do školních budov se hodí otěru odolné barvy, do kuchyní či jídelen zase protiplísňové. Nechte si poradit, velmi rádi s vámi prodiskutujeme vaše požadavky a nabídneme vám vhodná řešení. Určitě vše společně vyřešíme k vaší spokojenosti, a to za velmi dobrou cenu. Navíc dbáme na vysokou kvalitu.