Možná jste se dočetli, že jsme z Brna. Všimli jste si ale také naší působnosti v mnoha okolních městech a vesnicích? Za klienty velmi často jezdíme mimo Brno, a to do menších vesniček i větších měst. Mimo jiné fungujeme rovněž jako malíři Bučovice. I když v tomto městě mají svá malířství, klienti mají často zájem přímo o naše služby. Může za to naše dobrá pověst, která přesahuje hranice města Brna. K zákazníkům se chováme férově, potrpíme si na kvalitě služeb a nabízíme opravdu široké spektrum služeb. Někteří naše šikovné ruce využívají i opakovaně, z čehož máme upřímnou radost. Spokojený zákazník je totiž nejlepší reklama.

Zvedněte telefon, nějak se domluvíme

Bučovice se nachází nedaleko Brna, takže pro nás není nejmenší problém se sem dopravit, cesta netrvá dlouho. Dojíždění za zákazníky vyplývá z popisu práce, pokoj na malování se prostě nedá přestěhovat k nám. Někdy za klienty jezdíme rovnou dvakrát. Na první schůzce se s nimi chceme domluvit, jaké mají představy o výmalbě, a hlavně prozkoumat prostory, které budeme malovat. Osobně si prohlédneme stav zdí a zhodnotíme, zda bude potřeba seškrábat starou omítku, můžeme si také změřit velikosti pokojů, abychom věděli, kolik bude potřeba barvy a rovněž abychom zvládli stanovit cenu, kterou vždy sdělujeme předem. Jako malíři Bučovice dojedeme i do Bučovic, bude-li to nutné. Může se však stát, že vyřešíme všechno na dálku, třeba telefonicky. Pokud zvládnete místnosti důkladně změřit a pošlete nám fotografie, osobní návštěva třeba ani nebude potřeba.

Dohodneme se na termínu, jaký vám vyhovuje

Všichni malíři Bučovice jsou na příštích několik týdnů vytížení? Nezoufejte! Jestliže potřebujete vymalovat rychle, ozvěte se. My uděláme maximum pro to, abychom vás vměstnali do našeho časového rozvrhu a pomohli vám vymalovat tak brzy, jak jen to bude potřeba. Zákazníkům se totiž snažíme skutečně pomáhat a výmalby provádíme tak, aby byli opravdu spokojení.