Ačkoliv je naše firma z Brna, velmi často vyjíždíme za zákazníky také mimo město. Volají si nás klienti z menších vesnic, v nichž žádní malíři nepůsobí, ale také z měst, kde vlastní malíře mají. My však nabízíme velmi široký záběr služeb a také kvalitu, díky níž jsme vyhlášení také mimo Brno. Směle se můžeme prezentovat například jako malíři Blansko, i tam často vyjíždíme za zakázkami, naplňujeme představy a modernizujeme interiéry bytů, domů, ale i kanceláří nebo výrobních hal.

Malujeme domy, byty i výrobní haly

Jako malíři Blansko nemáme žádnou konkrétní specializaci. Poradíme si s vymalováním interiéru domácnosti, ale i firmy. Malovali jsme školní třídy a chodby, kanceláře, výrobní haly, celé domy, společné prostory panelových domů. Žádná zakázka pro nás není malá, rádi za vámi přijedeme kvůli vymalování jednoho pokoje, ale i celé firmy. Stačí se ozvat, společně se na všem domluvíme.

Jsme připraveni vám poradit

Někteří malíři Blansko odvedou práci, kterou jim zadáte. My však jdeme ještě dál. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se ji vyřešit tak, aby byl klient maximálně spokojený. Každé zakázce předchází naše konzultace, případně osobní schůzka. Jsme schopní přijet na místo a změřit si místnosti, abychom mohli stanovit cenu. Odborně také zhodnotíme stav zdí, někdy je potřeba ještě seškrábat starou omítku, pokud malování předcházela například rekonstrukce elektroinstalace, může být potřeba ještě vyrovnat sádrou nerovnosti na zdi. Určitě vám také pomůžeme vybrat vhodnou barvu, a to nejen odstín, ale i typ barvy. Máme spoustu zkušeností a víme, s jakými barvami se dobře pracuje, vhodně doporučíme také vodou omývatelné barvy a další speciální typy. Tak neváhejte a ozvěte se, malíři Blansko z Brna jsou připraveni k vašim službám!