Jsme sice z Brna, ale velmi často vyjíždíme za zákazníky i do okolních vesnic a měst. Tišnov je jednou z lokalit, kde působíme poměrně často a rozhodně nemáme problém přijet i za vámi. A proč si zákazníci neobjednají raději služby malíře přímo ze svého města? Možná se malíř Tišnov těžko shání, možná je láká náš férový přístup a kvalita prováděných služeb. V Tišnově máme spoustu spokojených zákazníků a ti se o svou zkušenost s námi jistě podělili.

Jak probíhá spolupráce s námi?

Je dobré, když si pro začátek vyjasníte, co od nás přesně budete požadovat. Rozmyslete si barvu, kterou chcete použít, případně rozvržení barev na stěnách. S výběrem konkrétní vhodné barvy (té v kyblíku) vám samozřejmě rádi pomůžeme. Po letech zkušeností už víme, jaké značky se vyplatí kupovat. Až budete mít rozmyšleno, stačí nás jakkoliv kontaktovat a uvést, co požadujete. Domluvíme se s vámi na detailech, případně k vám přijedeme si sami změřit rozměry místností a zhodnotit stav stěn. Malíř Tišnov by neudělal nic jiného, naše brněnské sídlo nás tedy nijak neomezuje v provádění kvalitní práce právě u vás doma.

Přijedeme dle domluvy a vše potřebné si dovezeme

Žádný malíř Tišnov zrovna není k dispozici a vy byste potřebovali vymalovat rychle? Ozvěte se, my vám pomůžeme. Pokusíme se udělat maximum pro to, abychom vás vměstnali do našeho časového rozvrhu. Se zákazníky se vždy snažíme dohodnout termín k oboustranné spokojenosti. Pro samotné malování od vás nic nepotřebujeme, stačí, abyste nás pustili do místností a dali nám k dispozici vodu. Veškeré vybavení, jako jsou štětce, válečky či malířské štafle si dovezeme s sebou. Po domluvě se můžeme postarat také o zakrytí nábytku fólií a jiné přípravné práce, a tak vám ušetřit mnoho času. Nečekejte, než bude k dispozici nějaký malíř Tišnov, zavolejte nám!