Od malíře pokojů by člověk očekával, že mu prostě vymaluje místnost. Ve skutečnosti toho malíři řeší mnohem více. Obvykle poskytují také natěračské a lakýrnické práce, a jakkoliv to může vypadat, že tyto činnosti se hodí spíš pro venkovní vybavení, lakují a natírají i nábytek a výbavu interiéru. Malíř pokojů Brno od nás vám dokáže zmodernizovat více než jen zdi. O co všechno ho vlastně můžete požádat?

Malování se vším všudy aneb i příprava je důležitá

Někdy se samozřejmě stává, že zákazník si vše přichystá sám. Náš malíř pokojů Brno přijde k hotovému, místnost pouze vymaluje a zase odchází. Přípravu, tedy vyklizení nábytku a jeho zakrytí igelitovou fólií, si zákazník vyřeší sám, stejně tak následný úklid. Není to však jeho povinnost, rádi vám pomůžeme i s přípravou. Cenu za zakrývání fólií najdete v našem ceníku.

Někdy je navíc nutné na malování připravit i samotné zdi. Pokud je na nich naneseno několik vrstev barvy, případně se už loupou, je nutné zeď nejdříve seškrábat. Toto je pro malíře poměrně běžná práce a potřebná velmi často. Spousta lidí si maluje vlastními silami, ale jakmile dojdou do bodu, kdy by bylo potřeba omítku nejdříve seškrábat, raději se obrátí na odborníky. Jde prostě o práci navíc, nicméně my si s ní poradíme.

Natřeme vám také trubky nebo radiátory

V domácnostech se nachází mnohem více věcí, které je čas od času potřeba natřít, než jen zdi. Dobrý malíř pokojů Brno vám zároveň natře také trubky, zárubně dveří či topení. Nový kabát může dát i vašemu nábytku. Součástí našich služeb je rovněž lakování, takže vám rádi renovujeme starší nábytek, opatříme ho ochranným nátěrem, případně z něj nejdříve odstraníme starý lak. Malování, natírání a lakování nás baví. Není pro nás pouhou prací, ale zábavou a podle toho také vypadají výsledky naší práce. Na kvalitu si doopravdy potrpíme.