Zajímalo by vás, kolik tak zhruba stojí vymalování bytu? Náš malíř pokojů Brno ceník vám napoví. Nemůžete ale očekávat, že si tam přesně přečtete konkrétní částku, jakou zaplatíte za vymalování vašeho bytu 3+1 nebo kanceláře, která je tak průměrně velká. Přesnou cenu vám nikdo nestanoví, dokud se neseznámí s prostory, které bude třeba vymalovat. Z ceníku si však můžete sami vypočítat cenu orientační.

Změřte místnosti a v ceníku si spočítejte přibližné náklady

Malíř pokojů Brno ceník zveřejňuje obvykle proto, aby si zákazníci udělali představu, zda zaplatí pět nebo dvacet tisíc. Tuto představu si snadno uděláte taky, když si změříte všechny místnosti, jejichž výmalbu budete požadovat. Z naměřených rozměrů vypočítáte celkovou plochu k vymalování a pak ji vynásobíte cenou za m2. Dostanete se však na přibližnou částku, v níž samozřejmě není zahrnutá cena za případné seškrábání původní omítky, za fólii, kterou budeme přikrývat váš nábytek a další drobnosti. Právě proto zdůrazňujeme, že cena v ceníku je pouze orientační. Konečnou částku vám sdělíme až my.

Konečnou cenu budete znát ještě před započetím prací

My vám nejsme schopní sdělit konečnou cenu telefonicky. Někteří klienti si myslí, že nám stačí vědět dispozice jejich bytu (například tři pokoje), ale není to pravda. Pro nás jsou důležité rozměry místností a také stav zdí. Nejlépe ho posoudíme při osobním setkání, kdy zhodnotíme, zda bude potřeba seškrábat starou omítku, vzít si sádru na vyrovnání spár atd. Po tomto konkrétním osobním zhodnocení stavu už jsme schopní říct konečnou cenu. Jestliže ji odsouhlasíte, domluvíme se na termínu, kdy zakázku přijedeme zrealizovat.

Cena, již vám sdělíme, je opravdu konečná. Možná jste se setkali s tím, že malíř pokojů Brno ceník nerespektoval, a nakonec si naúčtoval ještě spoustu poplatků za různé věci. Tohle my neděláme, zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkovi.