Naší specializací nejsou pouze malířské a natěračské práce, ale také lakýrnictví. Jsme si totiž vědomi toho, že nejen vaše zdi potřebují čas od času nový nátěr. Zaslouží si ho také dřevěná okna, dveře, plot, zábradlí nebo ocelové konstrukce. Tohle všechno šikovný lakýrník opatří nátěrem, který věci vrátí vzhled, jako když byla nová, a ještě ji lépe zakonzervuje. Není totiž tajemstvím, že lakovaný povrch je odolnější vůči vlivům počasí a dalším faktorům, které na něj působí.

Lakování nechte raději odborníkům

Mohlo by se zdát, že nanést vrstvu laku dokáže každý. Přesto klientům raději doporučujeme, aby svůj volný čas věnovali tomu, co umí, nebo co je baví. Práce, kterou odvede zkušený lakýrník, se totiž nedá srovnat s prací laika, jenž se do lakování pouští poprvé. Kámen úrazu totiž nastává hned na začátku, kdy je vhodné odstranit staré laky a barvy. Laik si kolikrát neví rady, jaké pomůcky k tomu použít, a snadno se stane, že poškodí povrch oken, plotu či jiného výrobku. Povrch je vhodné jemně zbrousit a pak začít nanášet nový nátěr, obvykle v několika vrstvách, což zabere čas i trpělivost. A to jsme ještě nezmínili, jak zákeřné dokáže být počasí.

Lakýrník vám poradí i s výběrem nátěru

Chcete-li svému plotu, oknům, dveřím či třeba pergole vrátit zašlý lesk, obraťte se na nás. S radostí vám poradíme, jakým nátěrem by bylo vhodné materiál ošetřit a samozřejmě ho také aplikujeme. Máme dostatek zkušeností, takže dobře víme, co se hodí na jaký materiál. Díky tomu práce, kterou provede náš lakýrník, vydrží dlouhá léta. Naši zákazníci obvykle po dokončené práci dají zapravdu, že si plot (či jinou věc) sice mohli natřít sami, ale tak rychlý a kvalitní by výsledek určitě nebyl. Na kvalitu si potrpíme jak u práce, tak u výběru materiálu, protože ten je pro výsledek také velmi důležitý.