Naší specialitou nejsou pouze malířské práce, ale také úkony natěračské a lakýrnické. Zvládáme širokou škálu činností od opalování starých nátěrů přes broušení až po lakování oken nebo dveří. Naši pomoc ocení majitelé bytů, rodinných domů i firem. Stačí zavolat, domluvit si podrobnosti a pak rovnou termín. Časově flexibilní lakýrník Brno – to jsme my!

Lakýrnické práce pro lepší estetiku různých předmětů

Lakýrnickými a natěračskými pracemi lakýrník Brno vrátí zašlý lesk vašim předmětům. Je jedno, jestli jde o ploty, radiátory či dveře. Pomůžeme vám zorientovat se v dostupných technikách renovací, nepřeberném množství laků a také barev. Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy a doporučíme vhodná řešení tak, abyste byli plně spokojení. Spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, proto se ze všech sil snažíme, aby spokojeným byl.

Lakování není jen o nanášení laku

Lakýrník Brno se musí vypořádat s celou řadou činností. Nejde pouze o samotné nanášení laku. O volbě správné barvy jsme už mluvili, dále je však potřeba připravit povrch na lakování. Nezbytné je jeho důkladné očištění, případně opálení, obroušení či oškrábání starého nátěru. Musí se také odstranit rez. Postup je vždy individuální, liší se podle lakovaného materiálu i jeho stavu. Chcete-li předem znát přesnou cenu za naši práci, je nejlepší, když se na danou věc, která se bude lakovat, můžeme předem podívat. Odborník zhodnotí, jaké všechny úkony budou třeba, a podle toho se pak vypočítá cena. Šikovný lakýrník Brno se vypořádá se vším. A mimochodem, žádná zakázka pro nás není malá. Je jedno, jestli máte v plánu nalakovat plot kolem celého firemního areálu, nebo potřebujete renovovat jedny starší dveře. Rádi vám pomůžeme nalakovat cokoliv. Obraťte se na nás, popište nám svůj problém a vyžádejte si předběžnou kalkulaci. Určitě se dohodneme.