Potřebujete nalakovat starší nábytek, natřít plot, okap, plechovou střechu nebo třeba fasádu? Pak vás zřejmě zajímá, kolik by to stálo od profesionálů. Přesně proto máme na webu pro lakýrnické a natěračské práce ceník. Můžete se v něm podívat na jednotlivé položky, u některých je cena uvedena za m2, u jiných za kus. A kdyby se náhodou stalo, že tam konkrétní služba, o niž máte zájem, není, určitě se nám ozvěte. V ceníku jsou standardní položky, ale rozhodně neplatí, že nic jiného bychom nezvládli. Nezalekneme se ani nestandardních úkolů.

Proč uvedené ceny nejsou konečné?

Ačkoliv máme pro lakýrnické a natěračské práce ceník, který je veřejně vidět na webu, dopředu předesíláme, že uvedené ceny nemusí být konečné. Mají pouze orientační charakter, aby si zákazníci mohli udělat představu, kolik zhruba zaplatí. Ve skutečnosti se však do ceny mohou promítnout také další služby, s nimiž zřejmě nepočítáte. Někdy je potřeba nejdříve odstranit původní nátěr, aplikovat penetrační vrstvu atd. Konečnou cenu vám proto vždy stanovíme my, a to ještě před začátkem prací. Po specifikaci požadavků a domluvě s vámi vám nachystáme nabídku, a jakmile ji odsouhlasíte, můžeme začít pracovat.

Proč jsou naše ceny takové, jaké jsou?

Podle čeho jsme pro lakýrnické a natěračské práce ceník stanovili? Podle ceny vybavení a přípravků, které používáme a také podle ceny práce. Je možné, že najdete i levnější nabídky. My se ani nesnažíme nabízet přehnaně nízké ceny. Podle našich zkušeností jsou totiž zákazníci ochotní si za kvalitu něco málo připlatit. Velmi nízké ceny navíc u spousty z nich vzbuzují dojem, že něco není v pořádku. Nízká cena se často pojí rovněž s nízkou kvalitou. U nás se ničeho takového obávat nemusíte. Ceny jsou nastavené příznivě a kvalita odváděné práce je vysoká. Potvrdí vám to všichni naši spokojení zákazníci.