Vymalování zdí považuje většina lidí za samozřejmost. Bílá prostě časem zešedne, a to zejména v okolí vypínačů či tam, kde se často sahá. Barvy se po pár letech okoukají, někdy zdi pokreslí děti, jindy se začne oloupávat omítka. Když k tomu dojde, zavoláte si malíře. Neměli byste však zapomínat ani na ostatní vybavení vaší domácnosti. Také skříňky kuchyňské linky a různý nábytek je potřeba čas od času natřít. Lesk jim vrátí naši lakýrníci.

Na lakovaný nábytek je radost pohledět

Lakovaný nábytek vypadá elegantně, dalo by se říct až exkluzivně. Lakýrníci vám nabídnou na výběr celou škálu barev, takže možná ani nebudete vědět, jakou vlastně vybrat. Rádi vám ukážeme naše barevné vzorníky a také poradíme. Díky vhodně zvolené barvě může váš starý nábytek působit daleko moderněji. Lakýrníci si poradí s nábytkem z lamina, dýhy i MDF, dodají jim druhý dech a promění je v kousek, který by se nestyděl prodávat kdejaký obchod s nábytkem. Zákazníci mají velmi často zájem o lakování kuchyňských linek, kuchyňských dvířek, pracovních desek, kuchyňských židlí a stolů, ale také kancelářského nábytku. Dokážeme mnohé, tak se neváhejte ozvat, rádi si vyslechneme vaše požadavky.

Lakovaný nábytek má delší životnost

Ačkoliv si spousta lidí nechává lakovat nábytek kvůli luxusnímu vzhledu, jeho obrovskou přidanou hodnotou je také delší životnost. Lakování funguje jako ochrana nábytku před znečištěním i poškrábáním. Pokud se něco stane s lakem, stačí se ozvat a naši lakýrníci vše napraví. Vždycky je možné nanést novou vrstvu laku. Kdyby se však poškodil přímo nábytek, investice do nového kousku by byla vyšší. Lakovat se dá prakticky jakýkoliv povrch kromě těch, jež už byly ošetřeny voskem. Proto neváhejte, zavolejte či napište e-mail a my s vámi rádi probereme veškeré možnosti.