Malování pokojů Brno

Co si počít, když najednou zjistíte, že nemáte dost velké auto? Potřebujete vyrazit na vysněnou dovolenou k moři a zavazadla se prostě nevejdou? Máte fantastickou objednávku od významného klienta, ale chybí vám prostředky, jak k němu rychle a efektivně dopravit zboží? Konečně se po spoustě stresu můžete přestěhovat a chcete to zvládnout rychle, místo zoufalého převážení krabic postupně? Odpověď i řešení pro vás má Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix.

 

Půjčovna Fénix

Bezchybný servis

Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix disponuje na svých webových stránkách přehledným rezervačním systémem, ale není problém se domluvit mailem či telefonicky. Firma Dodávky Fénix vám vždycky vyjde vstříc.

V ceně zapůjčení je navigace zdarma, pro pohodlné cestování bez bloudění. K tomu má každé vozidlo GPS lokátor pro větší zabezpečení a snadnou orientaci, pokud zaparkujete na nepřehledném místě a nejste si jisti, kde jste dodávku zanechali. Zajištěná je i podpora v případě nehody. Zapůjčení lze uskutečnit sedm dní v týdnu – tedy i během víkendů, a i tehdy jsou zaměstnanci firmy k sehnání na pracovním telefonu. Pokud nemáte čas zajet si do půjčovny vyzvednout dodávku osobně, není problém se domluvit na přistavení, které je kdekoli v Brně zcela zdarma. Naprosto samozřejmý je perfektní technický stav všech nabízených vozů, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány. A jestliže máte v úmyslu provádět převoz nebo stěhování, v ceně je i zapůjčení příslušenství a vybavení pro manipulaci s těžkými předměty: rudlík, popruhy atd.

Příjemné ceny

Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix nabízí služby nejen vysoce profesionální, ale také cenově dostupné. V kombinaci s vhodnou nabídkou vozů a širokou paletou přidružených služeb je to všechno, co jste si mohli přát. Zbavíte se starostí a stresu a vaše peněženka přitom neutrpí. Dodávky Fénix myslí na to, že ne každý může do jednorázové nezbytné přepravy investovat obrovské prostředky. Ceny jsou proto sympaticky nízké.

 O dodávky je postaráno

Všechna vozidla firmy Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix jsou opatřena dálniční známkou pro jízdu po České republice. Dále mají zaplacenou silniční daň, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění i povinné ručení. Nulovou spoluúčast je možno sjednat.

Vozy, které poskytuje Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze využívat i na zahraniční cesty po celé Evropské unii. Podmínky pro zapůjčení vozidla do zahraničí jsou stejné, jako při zapůjčení vozidla v ČR, nečekají vás žádné skryté příplatky. V dostatečně pestrém vozovém parku jsou na výběr dodávky malé, střední i velké – není těžké najít právě a přesně to, co potřebujete – a co splňuje vaše nároky a očekávání.

Jak půjčovnu kontaktovat?

Firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00  Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Staňte se i vy jedním z mnoha spokojených zákazníků, kteří mohou na základě dobrých zkušeností Dodávky Fénix s klidným svědomím doporučit svým přátelům, známým i příbuzným. Vždy budete mít zajištěnou individuální péči, profesionální přístup a minimum starostí.