Mnohdy se říká, že ve větších městech, jako jsou Praha a Brno, jsou nejen vyšší platy, ale také vyšší ceny produktů a služeb. Platí to samé také pro ceny natěračských prací? Zdá se, že ne tak docela. Přesvědčí vás o tom náš ceník a rovněž spousta našich spokojených zákazníků. Nepatří mezi ně jenom ti brněnští, ale také zákazníci z Tišnova, Kuřimi, Vyškova i menších měst a vesnic v okolí jihomoravské metropole. Těm všem přišly naše nastavené cenové podmínky vyhovující.

Ceník vám ukáže aspoň přibližné částky

Jestliže vás ceny natěračských prací zajímají pouze v obecné rovině, požadované informace vám poskytne náš ceník. Ceny máme zveřejněné, nestydíme se za ně a stojíme si za nimi. Za kvalitní práci, kterou odvádíme, nejsou nijak přehnané. Dopředu však předesíláme, že nejsou konečné. Cenu pro každou zakázku stanovujeme individuálně teprve na základě důkladné konzultace a naplánování činností. Je totiž možné, že než se pustíme do natírání, budeme také muset obrousit starou vrstvu nátěru či provést jiné úpravy povrchu. Kromě toho bez konzultace se zákazníkem nedokážeme určit, jakou budeme používat barvu či nátěr. Máme zkušenosti se spoustou nátěrů od renomovaných výrobců, každý se hodí na něco jiného. Rádi vám poradíme, který bude nejlepší právě pro vaše potřeby.

Vlastnoručním nátěrem příliš neušetříte

Pokud se vám naše ceny natěračských prací zdají příliš vysoké, vždycky máte samozřejmě možnost pustit se do natírání plotu, zábradlí či zahradního domku samostatně. Zkuste si však spočítat, kolik by vás stála barva a veškeré vybavení – štětce apod. K tomu si připočítejte, kolik času byste strávili nejen samotným malováním, ale i pátráním po tom, jaká barva a štětce budou nejlepší. Když si tohle všechno člověk uvědomí, většinou dojde k závěru, že ty ceny natěračských prací od profesionálů vlastně nejsou až tak vysoké…