Ceny malování pokojů si velmi jednoduše zjistíte na internetu. I my na našem webu uvádíme transparentní ceník, v němž nelžeme. Skutečně uvádí, kolik si účtujeme za metr čtvereční plochy. Pokud si však spočítáte plochu, již budeme natírat, a vynásobíte ji cenou za metr, nemůžete úplně 100% počítat s tím, že půjde o konečnou částku. Do ceny malování pokojů se totiž promítají i další faktory.

Ve většině případů nemůžete počítat pouze cenu za malování

Do ceny malování pokojů se promítnou i další služby s malováním samotným související. Jde například o:

  • cenu za seškrábání omítky, uváděná také za m2,
  • cenu za penetrační nátěr,
  • cenu za zakrytí nábytku a dalších věcí.

Tyto věci samozřejmě sami nedokážete odhadnout a ani my je nezvládneme určit po telefonu. Abychom zhodnotili přesný stav vašich zdí, musíme se na ně přijet osobně podívat a zhodnotit, jaká další služba bude potřeba.

Ceny malování pokojů neurčujeme podle času

Co se naopak do ceny malování pokojů nepromítá, je čas, který prací strávíme. Snažíme se pracovat rychle, ovšem ne na úkor kvality. Na veškerých činnostech si vždy dáváme záležet. Kolik času prací strávíme, vás nemusí trápit, protože si neúčtujeme penze za čas. Hodinová sazba v případě malířství příliš nedává smysl. Snadno by se vám mohlo stát, že budete platit hodinu práce někomu, kdo půl hodiny stráví nicneděláním či přestávkou na svačinu. U nás to takhle nefunguje.

Chcete-li znát konkrétní cenu za malování pokojů, neváhejte se nám ozvat. Přesnou částku dokážeme stanovit až poté, co si s vámi domluvíme osobní schůzku a reálně uvidíme, na čem budeme pracovat. Teprve po jejím odsouhlasení z vaší strany začínáme pracovat. V případě velkých zakázek jsme schopní nabídnout zvýhodněnou cenu, takže částky, které vidíte ve veřejném ceníku, rozhodně nemusí být konečné.