Rádi bychom vám řekli konkrétní částku, ale nevíme vůbec nic o bytě, který chcete vymalovat. Nechceme si vymýšlet nějaká čísla a pak vás nepříjemně překvapit tím, že by konečná cena byla vyšší. Proto chcete-li vědět, jaká je cena za malování bytu Brno, ozvěte se. Doptáme se vás na podrobnosti a pak budeme schopní částku stanovit. Jestli vám stačí znát aspoň přibližnou cenu, můžete využít náš ceník na webových stránkách.

Jak pracovat s ceníkem na našem webu?

Celková cena za malování bytu Brno se musí vypočítat. V našem ceníku najdete částku za m2, takže je prvně nezbytné spočítat si celou plochu, kterou u vás budeme malovat. K tomu si samozřejmě musíte změřit místnosti a u každé napočítat 4 stěny + strop. Je to snadné a pro orientaci, zda zaplatíte 5 000 nebo 20 000, tato metoda stačí. Úplně spolehlivá však není a dopředu upozorňujeme, že konečná částka, již si budeme účtovat, se může lišit. Dozvíte se ji však ještě před tím, než začneme pracovat. Se zákazníkem vždy nejdříve dojednáme detaily a navrhneme mu cenu. Až po jejím odsouhlasení se pouštíme do práce.

Proč je závěrečná cena jiná?

Ceník na webu totiž nezohledňuje všechny služby, které budeme provádět. Vy pravděpodobně započítáte pouze cenu za malování bytu Brno. Možná však bude potřeba také překrýt fólií váš nábytek, seškrábat starou omítku, nanést penetraci, vyrovnat sádrou díry atd. Tohle všechno se na ceně projeví. Poté, co prozkoumáme stav zdí, už na základě dlouholetých zkušeností dokážeme odhadnout, jaké všechny úkony budou potřeba, takže můžeme bez obav stanovit cenu. Jestli tedy chcete doopravdy vědět, jaká je cena za malování bytu Brno, zvedněte telefon a ozvěte se nám. My vám to prozradíme.